Wiwat 3 Maj !

W dniu 30 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, w której uczestniczyła cała społeczność naszego Zespołu.

 

 

 

 

 

DEPRESJA – ROZUMIEM - WSPIERAM

          W dniach 9 – 23 Luty ZPO w Bogorii brało udział w akcji „Depresja – Rozumiem – Wspieram” z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. Inicjatywa pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty miała charakter profilaktyczny i była skierowana do uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

W ramach wydarzenia psycholodzy szkolni oraz wychowawcy przeprowadzali zajęcia dotyczące zdrowia psychicznego oraz radzenia sobie z trudnymi emocjami, uczniowie przygotowali plakaty dotyczące radzenia sobie ze smutkiem, opracowano ulotki informujące o możliwych drogach wsparcia w czasie trudności emocjonalnych.

Przygotowane zostały gazetki tematyczne oraz wystawa prac plastycznych kl. I-III.

Podsumowaniem akcji było spotkanie 26.02.26r., z panią Gabrielę Swatek - psycholożką i psychoedukatorką z Małopolskiego Centrum Profilaktyki w Krakowie, która przeprowadziła zajęcia edukacyjno - terapeutyczne „Okiełznać Ciemność” dla uczniów klas szkoły podstawowej oraz liceum, szkolenie dla nauczycieli szkoły podstawowej i branżowej oraz szkolenie dla rodziców. Zebrani na szkoleniach i warsztatach otrzymali ulotki edukacyjne dot. depresji – objawów choroby oraz możliwości wsparcia, na korytarzach szkolnych zawisły gabloty edukacyjne.

Akcja przyczyniła się do zwiększenia wrażliwości na problemy zdrowia psychicznego w społeczności szkolnej.

OGŁOSZENIE!!!

 
W dniu 26 lutego 2026 roku o godz. 16.00 (hala sportowa) odbędzie się spotkanie z rodzicami.
 
Po ogólnym spotkaniu odbędą się zebrania z wychowawcami.
 
Zapraszamy.
 

Informacja

Informujemy, że w dniu 2 lutego 2026 roku (poniedziałek) w związku z awarią sieci telefonicznej operatora PLATAN połączenia do szkoły pod numer 158674026 mogą być utrudnione. W sytuacji problemów z dodzwonieniem się prosimy w pilnych sprawach kontaktować się mailowo na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo rodzice mają możliwość kontaktu poprzez dziennik elektroniczny.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

34 finale WOŚP

          Zespół Placówek Oświatowych w Bogorii brała udział w 34 finale WOŚP.

Na terenie naszej szkoły w dniach 14-25.01.2026 została przeprowadzona zbiórka do puszki.

Udało uzbierać się kwotę w wysokości: 1853,52zł.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i datki ♥️♥️♥️, a uczniom klasy 6b ( Ala, Gabrysia, Kuba, Igor) za przeprowadzenie zbiórki.

Opiekunem akcji była Anna Zielińska.

.

FERIE ZIMOWE

19 stycznia – 1 lutego 2026 roku

 

Życzymy wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku