JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

   Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji zwanych Jasełkami.

         W dniu 22 grudnia również w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klasy I B oraz V A, które rozpoczęły przekazaniem przez harcerzy światła betlejemskiego. Występ młodych artystów wprowadził całą społeczność szkolną w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Śpiew kolęd w wykonaniu szkolnego  chóru uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

       Po zakończonej części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Anna Niziałek, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, gdzie połamali się opłatkiem, składając sobie wzajemnie świąteczne życzenia.

Galeria zdjęć