Dzień Edukacji Narodowej 2023

"Edukacja jest najpotężniejszą bronią,

Której możesz użyć, by zmienić świat.”

          14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. W naszej szkole w dniu 13 października odbyła się uroczysta akademia z tej okazji. Uczniowie  klas IV-VIII pod kierunkiem p. A. Konat, p. A. Foryś, p. A. Kawalec, p. A. Job-Wiktor przygotowali program artystyczny. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie nowych pokoleń, jak również obdarowała wszystkich pracowników szkoły słodkim upominkiem.

          Dzień Komisji Edukacji Narodowej to również okazja do wyróżnienia pracy nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły.

         

Galeria zdjęć