Wysokość opłaty za wydanie duplikatów świadectw szkolnych oraz legitymacji szkolnych określa § 67 ust. 1 rozporządzenia w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków. Za wydanie duplikatu dokumentu i za uwierzytelnienie dokumentu przeznaczonego do obrotu prawnego z zagranicą pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od legalizacji dokumentu, a za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej lub legitymacji przedszkolnej - kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu.
Zgodnie z powyższym:
- Opłata za wydanie duplikatu legitymacji wynosi 9,00 zł,
- Opłata za wydanie duplikatu świadectwa wynosi 26,00 zł.
Opłatę za wydanie duplikatu należy wpłacić na rachunek bankowy, potwierdzenie dokonanej wpłaty dołączyć do wniosku.
Dane do wpłaty:
Odbiorca: Zespół Placówek Oświatowych w Bogorii
Numer rachunku: Bank PKO BP 32 1020 4926 0000 1102 0210 6391
Tytułem: opłata za wydanie duplikatu ………… (wpisać rodzaj dokumentu, np. legitymacja, świadectwo) oraz dane (imię i nazwisko) osoby, której dotyczy dokument.